نصب همراه صندوق fundMobileApp

پرسش‌‌های متداول پرسش جدید

بهترین و ساده ترین روش سرمایه گذاری در صندوق : 1- از منوی بالای سمت چپ بر روی "ورود سرمایه گذاران" کلیک نمایید. 2- در صفحه باز شده ، در بخش سمت راست ، بر روی "ثبت نام صندوق " کلیک نمایید. 3- نسبت به تکمیل اطلاعات درخواست شده اقدام و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمایید. 4- سایر اطلاعات درخواستی را در فرمها ثبت نموده و مدارک درخواستی را آپلود و نام کاربری و رمز عبور خود را تعیین نمایید. 5- پس از ثبت نهایی شما می بایست با در دست داشتن مدارک هویتی به شعب کارگزاری فارابی جهت احراز هویت مراجعه نمایید. 6- پس از احراز هویت، حساب کاربری شما فعال شده و می توانید با واریز پول یه حساب صندوق و ثبت آن سرمایه گذاری خود در صندوق را شروع کنید.
برای واریز وجه به صندوق جهت شروع سرمایه گذاری، سه روش وجود دارد : 1- واریز از طریق کارت بانکی ( با داشتن رمز دوم ، CVV و تاریخ انقضای کارت) تا سقف 50 میلیون تومان 2- واریز به حساب بانکی صندوق از طریق بانک و ثبت فیش در حساب کاربری در منوی صدور * جهت مشاهده حساب بانکی صندوق به منوی درباره ما / حسابهای بانکی مراجعه نمایید. 3- مراجعه به پذیرش دفتر مرکزی و پرداخت از طریق دستگاه پوز بانکی و ثبت فیش در حساب کاربری بخش صدور ( تا سقف 50 میلیون تومان) * نکته : مبلغ واریزی شما بر قیمت صدور آن روز تقسیم شده و مابقی آن که کمتر از یک واحد صندوق است، یک روز کاری بعد به حساب شما برگردانده خواهد شد.
معیار اعتماد به بانکها ، درج شدن نام آنها در سایت بانک مرکزی است ، به طور مشابه صندوقهای سرمایه گذاری تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و نام صندوقهای تحت نظارت در سایت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس seo.ir در بخش نهادهای مالی تحت نظارت درج شده است. * صندوق اول اکسیر فارابی یکی از باسابقه ترین صندوقهای سرمایه گذاری در بازار بورس و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است.
ما به شما سرمایه گذاری در صندوق اول اکسیر فارابی را توصیه می کنیم چون: - در کتاه مدت و بلند مدت روند صعودی قیمت چشمگیر و مستمری داشته است. - امکان سرمایه گذاری با حداقل یک واحد در آن وجود دارد. - امکان خرید و فروش واحدها به صورت اینترنتی وجود دارد . - امکان برداشت وجه در هر زمان وجود دارد . * توجه داشته باشید که در انتخاب یک صندوق از نوع سهامی علاوه بر سودآوری می بایست عملکرد بلند مدت یک صندوق را نیز مد نظر داشت.
با سلام این صندوق سود ثابت ندارد.

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی اگر پرسش‌ شما در پرسش‌های رایج وجود ندارد میتوانید با استفاده از فرم زیر پرسش خود را مطرح نمایید

Captcha